Önceki Dekanlarımız

       Prof.Dr.Perihan Arslan

     

Kurucu Dekan

   30.10.2007-11.11.2010  


        Prof.Dr.H.Tanju Besler

             

         11.11.2010-04.11.2013


      Prof.Dr.Sibel Aksu Yıldırım

         

        01.01.2014-16.04.2014

        02.10.2014-19.07.2016


             Prof.Dr.Yaşar Gül Baltacı

 

            

       17.04.2014-18.07.2014


                  Prof.Dr. Nur Pınar Bayhan

              

           18.07.2014-02.10.2014


         Prof.Dr.Fatma Gül Yazıcıoğlu

              

                  03.08.2016-09.08.2019

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
06100 Sıhhıye Ankara